cabinet


کابینت آشپزخانه یک واحد مسکونی بخشی مهم و غیر قابل انکار در طراحی داخلی یک پروژه مسکونی به شمار می رود.
طراحی آشپزخانه از چند جهت کلی حائز اهمیت است:
1- در واحدهای مسکونی امروزی آشپزخانه چونان ستاد مرکزی یک سازمان, محل تلاقی و پیوند تمامی اعضای خانواده با یکدیگر است. زمان بسیار زیادی را اعضای یک خانواده بخصوص یک خانم خانه دار در آشپزخانه میگذارنند و به عبارتی حضور در آشپزخانه فصل مهمی از زندگی یک خانواده ایرانی است.
2- امروزه ساختار واحد های مسکونی به نوعی است که فرم و رنگ سیستم آشپزخانه تاثیر چشمگیری در نمای بصری فضای اصلی یک آپارتمان می گذارد.
3- ارتباط مستقیم میان راحتی کار در آشپزخانه با امنیت روانی زن و در پی آن اعضای خانواده, مسئله ای غیر قابل اغماض به شمار می رود.
4- ارتباط مستقیم میان ساختار آشپزخانه با فرهنگ فردی و خانوادگی و اجتماعی اعضای خانواده, از طریق تاثیر مستقیم بر نحوه انجام فعالیت های روزمره و چگونگی رفت و آمد اعضا به محیط آشپزخانه ونشست و برخاست در این محیط, در مطالعات اجتماعی نکته ای قابل تامل است.
معماری, طراحی داخلی و طراحی آشپزخانه, ساختار یک خانواده و در پی آن فرهنگ یک جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد و در حال حاضر تنها منحصر به قشر مرفه و متمول نیست, بلکه در شهر های بزرگ مثل تهران بزرگترین مجموعه ی مخاطبین مربوط به طبقه متوسط شهری است.
مهمترین و محوریترین ابزار یک طراح آشپزخانه, استفاده از کابینت هایی با طرح و فرمی مناسب و همخوان با نوع کاربری از محیط و شرایط فرهنگ فردی و اجتماعی کاربر آن محیط است.
انتخاب دکوراسیون آشپزخانه و چگونگی سفارش کابینت برای یک  آشپزخانه, امری چند وجهی است که هر کدام باید به طور جدا گانه بررسی شود و حاصل جمع منطقی نتایج, به یک انتخاب منتج گردد.
فلسفه استفاده از کابینت در آشپزخانه, مدیریت این فضا متناسب با شرایط زندگی سفارش دهنده است.بذل توجه کافی و درست به این مفهوم, سبب مدیریت صحیح و آگاهانه سبک زندگی ماست.کابینت ها با یک طراحی صحیح, موجب افزایش فضای مفید و قابل استفاده یک آشپزخانه جهت نگهداری وسایل مورد نیاز در آشپزخانه و افزایش سطح رفاه کاربر جهت پخت و پز و شست وشوی ظروف و وسایل مورد نیاز در آشپزخانه؛ می گردند.
آگاهی کامل به فرهنگ وطبقه اجتماعی یک خانواده و سبک زندگی آنها, شرایط سنی, شرایط جغرافیایی, شناخت به نوع سلایق فردی که ریشه در نوع نگاه یک خانواده به محیط پیرامونی دارد, نوع و میزان کاربری آنها از محیط آشپزخانه, میزان بودجه پیش بینی شده برای کابینت ها و ...از جمله مواردی هستند که به طراح, قدرت یک انتخاب مطلوب و منطقی, جهت انتخاب یک سیستم کابینت وپیشنهاد آن به مشتری, می بخشد.

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه
Cabinet

مبلمان منزل

میز تلویزیون
Tv Stand

پایا پازل

قفسه های ترکیبی

قفسه های ترکیبی
Shelving Combination

113

میز جلو مبلی
Coffee Table

cf2